Húsvét alkalmából Magyarországon a megújulás, a tavasz és az együtt töltött idő kerül a középpontba. Ez az ünnep a pihenésről, a családról és a feltöltődésről szól, amikor egy kicsit kiszakadhatunk a mindennapokból, és több időt szánhatunk szeretteinkre.
Mi is szeretnénk ezt az időszakot nyugodtan és méltó módon megélni, ezért autókereskedésünk és autószervizünk 2026. április 3-án (nagypéntek) és 2026. április 6-án (húsvéthétfő) zárva tart.
Ezeken a napokon mi is pihenünk és feltöltődünk.
2026. április 7-től ismét a megszokott nyitvatartással várunk mindenkit, friss energiával és lendülettel!
Kívánunk mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket, sok pihenést és örömteli, családban töltött időt!





